Shperndaje në Facebook.

A e keni parë Albulena Haxhiun me stilin e ‘kullerkës’!?

Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu është ndër deputetet më aktive në Kuvendin e Kosovës.

Jemi mësuar ta shohim me deklarata politike dhe gjithmonë e veshur shumë serioze.

Ndërsa sot ajo ka befasuar me mënyrën e veshjes së saj.

Në fotografinë e postuar ajo shihet e veshur me një pal pantollona të ‘grisur’ si dhe me patike.

Shperndaje në Facebook.