Shperndaje në Facebook.

Adelina Tahiri sjell pamje magjepsëse nga vendi ku po qëndron

Adelina Tahiri këtë periudhë ka qenë personazh shumë i komentuar në mediet rozë.

Martesa e saj e papritur me milionerin maqedonas kishte befasuar të gjithë.

Ndërsa, ka pak javë që këngëtarja ka pranuar se është shtatzënë dhe po pret fëmijën e parë, madje ka filluar edhe të bëj blerjet për foshnjën.

Adelina ka udhëtuar në Turqi, ku pas blerjeve super-luksoze që realizoi gjatë ditës së djeshme sot sjell pamje nga dritarja e hotelit ku po qëndron.

Kohë me diell dhe natyrë e mrekulllueshme ishte në vendin ku po qëndron Adelina, ndërsa nuk ka bërë të ditur nëse po e shoqëron edhe burri.

Shperndaje në Facebook.