Shperndaje në Facebook.

Befason Kida! Kështu mezi njihet

Kida ka kohë që është duke eksperimentuar me pamjen e saj në foto sesione të ndryshme.

Këtë herë ajo është parë shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, transmeton Indeksonline.

Veshur me një këmishë të bardh dhe me fundin me vija, ajo dukej shumë më ndryshe sa mezi njihet.

Merr këpucët e mija dhe ec një kilometër” kishte shkruar Kida në këto imazhe.

Shperndaje në Facebook.