Rozë


Nora Istrefi tregon çizmet e 3000 eurove

Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit. Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen shumë nga fansat e saj. Mbrëmjet e shumta, duken se i kanë sjellë asaj një…Poni kaq në formë, nuk ka nevojë të zhvishet

Një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara është edhe Poni. Edhe pse nënë e një djali ajo gjithnjë komentohet për bukurinë dhe format trupore. Poni së fundmi në llogarinë e saj Instagram…
Ledina Çelo shtatzëne? Ja e vërteta!

Ledina Çelo këngëtarja që pauzoi një kohë derisa u stabilizua me jetën familjare, prapë është rikthyer në skenën muzikore. Edhe pse u rikthye si nënë dhe bashkëshorte, ajo prapë është në qendër të dyshimit se…


Një hallë si Engji, kaq dashni ka për nipin…

Tashmë ka hyrë në listën e emrave më të përmendur në estradë. E lidhur ngushtë me familjen, këtë gjë e ka treguar edhe kësaj here, veçanërisht me anëtarin më të ri, Matinin e vogël. Një…Dalin pamjet/ Si e rrahën Ferron (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme artisti nga Kosova i njohur me emrin e artit si Ferro, është dhunuar nga persona ende të paidentifikuar. Ata e kanë dhunuar fizikisht, pasi e kanë pritur kur djali ka qenë duke…