Shperndaje në Facebook.

E porsalindur, por vajza e Amit dhe Ermalit nis të thyejë rekorde!

Ndonëse ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë vogëlushja e Amit dhe Ermalit e ka “thyer” rekordin e parë.

Në rrjetin sociale Instagram ku babai i saj, komediani Ermali Mamaqi ka publikuar dhe foton e ardhjes së saj në jetë, pëlqimet kanë arritur më shumë se 165 mijë.

Foto e cila kishte arritur të thyente këtë rekord më parë ishte ajo e dasmës së çiftit Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku me 130 mijë pëlqime. Mesa duket vipat shqiptarë tashmë kanë një rekord të ri për të mundur.

Shperndaje në Facebook.