Shperndaje në Facebook.

Eni Koçi kaq në formë, ua tregon këmbët tërheqëse

Eni Koci ka kohë që po shfaqet shumë seksi dhe provokuese, transmeton Indeksonline.

E tillë këtë herë është shfaqur në imazhet e publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim veshur me një xhemper të gjerë dhe të gjatë. Aty i duken këmbët provuese dhe fytyra e bukur.

“Koha ime vetëm është siguria e të gjithëve” kishte shkruar Eni në shkrimin bashkangjitur me imazh.

Ndryshe, ajo është motra e këngëtares së njohur të estradës, Greta Koçi.

Shperndaje në Facebook.