Shperndaje në Facebook.

Kjo vajzë nuk ka të veshur xhinse, askush në rrugë nuk e dallon (Video)

Një vajzë kishte vendosur që të ecë nëpër rrugët e Hong Kong-ut duke veshur asgjë përveç një bluze me mëngë të shkurtra dhe një çantë ngjyrë ari.
Modelja bionde e cila ishte krejtësisht e zhveshur nga pjesa e poshtme, ishte ngjyrosur në atë mënyrë që të dukej sikur kishte veshur xhinse shumë të hollë, shkruan Dailymail
Pamjet e filmuara shfaqin vajzën e cila shihet duke ecur brenda shërbimeve tregtare, në shkallët lëvizëse, por që askush nuk e arrinte të dallonte ndonjë gjë.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Shperndaje në Facebook.