Shperndaje në Facebook.

Komentuesit shajnë Lorin, i dashuri i saj u’a mbyll gojën me këtë koment!

Ata janë prej vitesh në një lidhje dashurie, por kanë zgjedhur ta mbajnë raportin e tyre larg vëmendjes së medias.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar.

Fansave prej kohësh ju mungojnë foto e tyre së bashkur.

Në një foto të publikuar në Instagramin e tij, dikush ka ofenduar Lorin. Por reagimi i Visit është i denjë për një djalë të dashuruar.

“Je gjithë ky çun, nuk e di si e ke lidhur jetën me Lorin, ajo nuk bën!”-i ka shkruar një komentues Visit.

“Ajo është perëndeshë!”- i ëhstë kthyer Visi komentuesit shoqëruar me një emoji që nënkupton se duhej ta qepte gojën!

Shperndaje në Facebook.