Shperndaje në Facebook.

Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj ju lë pa fjalë me këto foto

Modelja e njohur Emina Çunmulaj po jeton ditë e saj më të lumtura.

Ajo tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë.Emina ka vite që është martuar dhe ka një vajzë me emrin Ella, por shumë shpejt ajo pritet të sjell në jetë fëmijën e dytë.

Lumturinë që ajo po përjeton këtë periudhë po e shfaq edhe tek ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë, ku publikon fotografi e video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka pozuar me veshje tradicionale teksa po mbanë barkun e fryrë, e që po duket e mrekullueshme.

Ndryshe, Emina ka disa muaj që është bërë pjesë e fushatës “Fundjavë ndryshe” ku ndihmon familjet shqiptare në nevojë.

Shperndaje në Facebook.