Shperndaje në Facebook.

Moderatorit të njohur i grisen pantallonat në emision live, videoja bëhet virale

Moderatori i njohur i Tv Lorraine, Mark Heyes ka kaluar një moment të sikletshëm ditën e sotme.
Teksa ishte në transmetim live, në krah të moderatores Lorraine Kelly, atij iu grisën pantallonat.
Kamerat fiksuan detajin, ndërsa bënë që e gjithë salla të shpërthente në të qeshura.
Mark u detyrua, të jepte shpjegim, por salla dhe bashkë prezantuesja vazhdonin të shijonin shfaqjen pasi ai po bënte shaka më tej.
Më poshtë videoja:

Shperndaje në Facebook.