Shperndaje në Facebook.

Noizy rrezikoi jetën e këtij fëmije

Njihet si koleksionist i veturave.

Por, reperi Noizy sot ka bërë një veprim aspak të hijshëm.

Ai ka hyrë ‘live’ në Instagram ku shihet se po voziste Ferrarin dhe në ulësen përpara kishte një fëmijë.

Noizy ka shkelur shpejtësin e mbi 200 km/h, duke rrezikuar kështu jetën e të riut!

Shperndaje në Facebook.