Poni kaq në formë, nuk ka nevojë të zhvishet

Një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komentuara është edhe Poni. Edhe pse nënë e një djali ajo gjithnjë komentohet për bukurinë dhe format trupore. Poni së fundmi në llogarinë e saj Instagram…