Nora Istrefi tregon çizmet e 3000 eurove

Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit. Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen shumë nga fansat e saj. Mbrëmjet e shumta, duken se i kanë sjellë asaj një…